Bio Vavřinec

Kontaky eShopu

Obchod + informace
+420 777 571 777
(7:00 - 16:00 ve všední dny)

Kraj Blanických Rytířů

BuBu

Koupíte nás u partnerů
BuBu

BuBu

Volná místa

Jsme malá mlékárna na ekofarmě v Novém Kníně, zabývající se zpracováním krevského mléka, chovem ovcí a následným prodejem svých výrobků.

Aktuálně volné pozice:

Technolog pasterace mléka

Typ úvazku:

-celý úvazek

Náplň práce:

-pasterace mléka

-spolupráce na řízení výroby jogurtů, sýrů a dalších mléčných výrobků

Nabízíme:

-od 25 000 Kč hrubého

-zaměstnanecké slevy na výrobky

-práci v příjemném malém kolektivu

-smysluplnou práci, která potěší každého, kdo rád vidí dobré výsledky své práce

-pevnou pracovní dobu v jednosměnném provozu, zač. pracovní doby od 7h

-kompletní zaškolení potřebné pro výkon práce

Požadujeme:

-zodpovědný přístup

-přiměřenou fyzickou kondici

-schopnost postupovat podle přesně daného postupu

-ochotu naučit se vše potřebné

-zdravotní průkaz

Místo výkonu práce: Nový Knín 153, 262 03

V případě zájmu kontaktujte prosím paní Kosařovou 775 796 071.

Operátor mlékárenské výroby

Typ úvazku:

-celý úvazek, částečný úvazek, brigádník

-výroba mléčných produktů (jogurty, jogurtové koktejly, tvarohové produkty, sýry, …)

-balení produktů do spotřebitelských obalů

Nabízíme:

-od 18 000 hrubého

Požadujeme:

Prodejce na farmářských trzích

Typ úvazku:

-brigádník

-příprava stánku na prodej

-prodej na farmářských trzích v Praze

-soupis vráceného zboží

-vyúčtování trhu

Požadujeme:

-prodejní dovednosti

-spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu, ochotu

-samostatnost, schopnost pracovat v týmu

-komunikativnost

Nabízíme:

-výdělek od 120 Kč/h

-zaškolení

-práci v příjemném kolektivu

Zájemci pište na mail: stary@biofarmakosar.cz

Bližší informace na tel. 608 135 853

Místo výkonu práce Praha

Nákupní košík

Nákupní košík je smutný, že je prázdný.

Hoďte do něj dobrůtku.

Koupit

kontrola košíku

InfoImage
Rozumím
Další informace